Descrierea jobului:

  • Pregatirea subansamblelor pentru operatiile de montare
  • Montarea si asamblarea de componente in scopul obtinerii cablului electric de incarcare
  • Autocontrolul visual al pieselor produse

Candidatul ideal:

  • Absolvent al unei scoli profesionale/liceu
  • Persoana organizata, serioasa, punctuala, cu dorinta de stabilitate
  • Abilitatea de a lucra intr-o echipa
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi ( tura de noapte )
  • Motivatia de a lucra intr-un mediu inovator, in plina crestere

Oferim:

  • Loc de munca stabil, intr-o companie in plina crestere si cu planuri de investitie continua
  • Oportunitati reale de avansare
  • Pachet salarial motivant, potrivit experientei si pregatirii
  • Mediu de lucru modern, nou si curat
  • TRANSPORT GRATUIT
  • Al 13-lea salariu
  • Tichete de masa in valoare de 30 lei/ zi lucrata
  • Asigurare medicala privata
  • Bonusuri de Craciun, Paste si 1 Iunie

Sunteți curioși și aveți întrebări? Atunci așteptăm cu nerăbdare apelul dumneavoastră! Vom fi bucuroși să vă oferim mai multe informații de fond.

Ați primit răspuns la toate întrebările? Apoi, trimiteți-ne candidatura dumneavoastră direct prin intermediul portalului nostru online pentru candidați sau prin e-mail la adresa recrutare@MENNEKES.ro.
counter-image